У Сімферополі затримали кримськотатарського активіста Бєлялова

 

Активіста об’єднання “Кримська солідарність” Руслана Бєлялова затримали російські силовики.

Причиною затримання, що відбулося вдень 19 листопада в Сімферополі, вони назвали підозру і тому, що автомобіль, на якому пересувався Бєлялов, нібито був викрадений. Таку інформацію оприлюднив сам Бєлялов у “Фейсбуці”.

“Офіційна причина затримання Бєлялова Руслана (Алімдара) – машина в розшуку. Але це людина з активною життєвою позицією, активіст «Кримської солідарності», громадянський журналіст, і це я розцінюю як справжню причину тиску”, – написав інший член організації Сервер Мустафаєв.

“Моє авто якимось дивом стало двійником”, – розповів у соціальній мережі сам Бєлялов, переповідаючи офіційну причину затримання.

 

В об’єднанні “Кримська солідарність” затримання Руслана Бєлялова назвали “тиском на соціально і політично активних мусульман Криму”.

“Алімдар (Руслан) Бєлялов – громадянський журналіст, учасник об’єднання «Кримська солідарність». Він відомий громадськості тим, що має активну громадянську позицію: постійно підтримує кримських татар під час обшуків, на судах, робить стріми з місця подій і просто не залишається осторонь від проблем свого народу”, – сказано в заяві “КС”, поширеній у соцмережі.

Як відомо, раніше, 8 листопада, в будинку Руслана Бєлялова у Старому Криму відбувся обшук, тоді зникли 3 тисячі доларів США та 60 тисяч російських рублів (близько 24 тисяч гривень).

За даними “Кримської солідарності”, в цей день обшуки також відбулися у кількох інших активістів.

Читайте також:
У Петербурзі відбулися пікети на підтримку кримських татар

 

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *