У військах “ДНР” некомплект 40%, бойовиків вербують через “ярмарки вакансій”

 

У багатьох містах і селищах Донецької області, що перебувають під контролем “ДНР”, для вербування бойовиків до складу незаконних збройних формувань проводяться так звані “дні професійного орієнтування” та “ярмарки вакансій”.
Ці заходи відбуваються з найактивнішою участю “військкоматів ДНР”, які і є їх головними організаторами, повідомляє група “Інформаційний спротив” у зведенні 18 жовтня.

“Головна мета заходів – вербування якомога більшої кількості бажаючих проходити «службу» в частинах «1-го АК ДНР». Завдання на проведення даних заходів була поставлена ​​командуванням «1-го АК ДНР» (ОК «Донецьк»), яке констатувало, що некомплект особового складу в окремих батальйонах і бригадах досяг критичного рівня – до 40% від штатної чисельності. Що, в свою чергу різко негативно впливає на боєздатність і якість виконуваних бойових завдань”, – ідеться у зведенні.

Також повідомляється, що сепаратистське “міністерство держбезпеки” – “МГБ ДНР” – проводить набір чоловіків і жінок віком від 18 до 40 років у “службу прикордонної охорони ДНР”.

Набір відбувається згідно з указом ватажка “ДНР” Олександра Захарченка від 14 вересня 2017 року про збільшення чисельності “служби прикордонної охорони”, заявлена ​​мета – “поліпшення якості роботи і підвищення пропускної спроможності КПВВ ДНР”.

Читайте також:
В “ДНР” відпрацьовують дії військкоматів у випадку масштабного наступу ЗСУ

 

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна