У Німеччині вимагають роз’яснень щодо вечері глави МЗС Габріеля з Путіним і Шредером

 

Німецька партія “Союз-90/Зелені” закликала главу МЗС ФРН Зігмара Габріеля до вересневих виборів дати роз’яснення щодо його вечері з президентом Росії Володимиром Путіним і колишнім канцлером ФРН Герхардом Шредером, яка відбулася 2 червня у Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

“Глава МЗС повинен розвіяти підозри в тому, що Шредер (голова комітету акціонерів компанії Nord Stream AG, член правління “Газпрому” – “Н”) намагається використовувати його для просування інтересів Путіна і “Роснєфті”. Це стало б нечуваним афронтом для Євросоюзу і серйозною проблемою для Німеччини”, – заявила співголова фракції “зелених” у Бундестазі Катрін Герінг-Еккардт.

“Це аж ніяк не приватна справа, коли Шредер, будучи лобістом “Газпрому” і кандидатом в члени наглядової ради “Роснєфті”, організовує багатогодинну зустріч Габріеля з главою російської держави. Габріель повинен розповісти, які теми обговорював на цій зустрічі”, – підкреслила Герінг- Еккардт.

“Зелені” прагнуть з’ясувати, чи не обговорювалися в ході вечері інтереси “Роснєфті”, газопровід “Північний потік – 2” і послаблення санкцій ЄС проти Росії.

Депутат від партії “Союз-90/Зелені” Марілуїза Бек вже направила відповідний письмовий запит уряду ФРН.

Читайте також:
Спецпредставник уряду ФРН також пропонує
“законсервувати” проблему анексії Криму

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *