Facebook видалив фото синьо-жовтих українців у Севастополі

 

Facebook заблокував і видалив фото українських активістів у кольорах національного прапора на набережній окупованого РФ Севастополя, зроблене 23 серпня, в День Державного Прапора України.
Авторка світлини Тетяна Москаленко виявила, що пост зник з її сторінки вранці 24 серпня.

“Схоже, когось дуже сильно і в саме серце вразило наше привітання з Днем Прапора і Днем Незалежності! Воно набрало близько тисячі перепостів, понад дві тисячі лайків лише на одній моєї сторінці. Тому сьогодні – або за скаргою, або через якусь атаку на мою сторінку – цей пост було видалено”, – написала Москаленко в соцмережі.

Про реакцію з боку адміністрації Facebook наразі не відомо.

Як інформувала “Новинарня“, напередодні в центрі Севастополя, що в анексованому РФ Криму, неподалік від пляжу “Кришталевий” 27 містян сфотогорафувалися в жовто-синьому одязі з нагоди Дня прапора.
Авторка фото – севастопольська фотохудожниця Тетяна Москаленко, яка в 2014 році відмовилася від російського громадянства.

У “Фейсбуці” адміністрація може видаляти дописи і банити дописувачів у разі надходження багатьох скарг на це від інших користувачів.
Уже неодноразово траплялися випадки, коли навіть нейтральні українські матеріали видалялися як “образливі” після організованої реакції на них проросійської аудиторії ФБ.

 

 

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *