В зоні АТО змінили правила користування мобільними телефонами

 

Командирам підрозділів Збройних сил України дозволять самостійно вирішувати, чи дозволяється їхнім підлеглим користуватися мобільними телефонами в зоні АТО.

Про це заявив очільник військ зв’язку ЗСУ, начальник головного управління зв’язку та інформаційних систем Генштабу ЗСУ генерал-майор Володимир Рапко, повідомляє “Укрінформ“.

За його словами, проблема полягає у тому, що коли бійці АТО щоранку о восьмій годині збираються в одному місці з телефонами, то російські найманці розуміють, “що це або сніданок, або якийсь брифінг і можуть надати команду на ураження”.

“Щоб не порушувати права людини, ми дозволили командирам залежно від ситуації самим ухвалювати рішення, можна чи не можна користуватися мобільним телефоном підлеглим у зоні АТО”, – зазначив Рапко.

Узагалі, каже начальник управління, військовим на Донбасі користуватися мобільними можна, однак можуть виникнути непередбачувані випадки. Тому більшість командирів забороняють підлеглим користуватися стільниковим зв’язком, щоб зберегти їхнє життя і здоров’я.

Генерал Рапко зауважив,  що мобільними можна користуватися лише в термінових окремих випадках, що необхідно роз’яснити військовослужбовцям.

Як відомо, 8 серпня Україна відзначає Україна відзначає День військ зв’язку ЗСУ.

Читайте також:
Зв’язок у ЗСУ: цифровий прорив за два роки

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *