НАБУ і САП затримали шістьох підозрюваних у розкраданні коштів на “Стіну”

Детективи Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали шістьох осіб  у справі за фактом розтрати коштів держбюджету, виділених на проект “Стіна”.

Про це повідомляє сьогодні, 8 серпня, прес-служба НАБУ.

Серед затриманих – службові особи Державної прикордонної служби України та підприємств-підрядників. Усіх їх наразі доправляють до НАБУ в Києві для вручення письмових повідомлень про підозру.

Підозрюваних затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.5 ст. 191, ч.2 ст. 210 ККУ.

Для з’ясування обставин вчинення злочину детективи НАБУ та прокурори САП проводять обшуки у Києві, Київській області, Чернігові та Харкові. Паралельно здійснюється оцінка зібраних доказів та вирішується питання про затримання інших осіб.

У НАБУ нагадалищо розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів державного бюджету під час реалізації проекту “Стіна” детективи здійснюють з березня 2016 року.

Попередня кваліфікація — ч. 5 ст.191 ККУ, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 та ч.2 ст.210 КК України. За версією слідства, внаслідок злочинних дій інтересам держави завдано збитків у розмірі понад 16 млн. грн.

Детективи Бюро ініціювали низку судових експертиз, безпосередньо виїжджали на кордон, із залученням експертів здійснювали огляд ділянок з метою об’єктивної оцінки фактичного обсягу виконаних робіт та співставлення їх з даними, які містяться в актах прийому-передачі виконаних робіт.

Як відомо, “Стіна” – це проект з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим.

Читайте також:

З проектом “Стіна” не все гладко, – Ситник

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *