Мін’юст зареєстрував партію Савченко

 

Міністерство юстиції зареєструвало політичну партію “Громадсько-політична платформа Надії Савченко”.
Про це 19 липня повідомила сама народна депутатка – колишня військова й ув’язнена в Росії.

За її словами, реєстрація датована 17 липня.

“Відтепер я є не тільки позафракційним народним депутатом України, а також лідером і головою політичної партії “Громадсько-політична платформа Надії Савченко”, – написала вона в соцмережі.

Характеризуючи нову політсилу, вона заявила, що ГППНС “не є партією, створеною для мене чи під мене. Це партiя, пiд яку я ставлю своє iм’я. Це означає, що я несу вiдповiдальнiсть за те, щоб політична партія «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» не зрадила задекларовану нею мету змiнити полiтичну систему України конституційним шляхом”.

Савченко закликала долучатися до її партії, зазначивши, що “ми відмовляємося співпрацювати з тими, хто звик мислити по-старому, не пiдтримують побудову майбутнього України в напрямку україноцентризму та бажають дорватися до влади”.

Читайте також:
Надію Савченко в Миколаєві закидали яйцями, нападників побила поліція. ВІДЕО

Як повідомляла “Новинарня“, 14 квітня у Верховній Раді депутатка заявила, що очолила партію “Наступ”, яку після цього перейменували у “Громадську платформу Надії Савченко”.
Як видно, після того партію ще раз перейменували – в “Громадсько-політичну платформу…”.

Савченко розповідала, що до керівних органів партії увійшли всі її помічники, зокрема сестра Віра.

Набута Надією Савченко для власного проекту Політична партія “Національний альянс свободи та українського патріотизму “НАСТУП” до 2013 року називалася “Всеукраїнська партія миру і єдності” (ВПМЄ), початково була зареєстрована 5 травня 2000 року. Перший керівник партії — Янковська Людмила.
Партія брала участь у парламентських виборах 2006 року у складі виборчого Блоку Юрія Кармазіна (блок набрав 0,65 % голосів).
Також партія брала участь у дострокових виборах до ВР 2007 року у складі блоку “Всеукраїнська громада” (0,05%).

У 2013 році партія перейменована в “НАСТУП”, співголовами стали Іваненко Максим, Секела Руслан і Хорліков Юрій.

Нагадаємо, Надія Савченко на виборах-2014 була першим номером у списку партії ВО “Батьківщина”, залишаючись в ув’язненні в Росії. У грудні 2016 року депутатку Савченко виключили з “Батьківщини” через заяви щодо мирних переговорів із бойовиками “ДНР/ЛНР” та зустрічі з ними.

Після цього Савченко очолила політичну платформу “РУНА” (“Рух українського народу”), але невдовзі була виключена з її лав.

Читайте також:
Круте піке Савченко: через рік після звільнення вона йде в президенти, вимірюючи рейтинг на вулицях

Проект Савченко: хто і що за ним стоїть

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна