Незаконний в’їзд у Крим: прокуратура АРК арештувала три кораблі і подала перші позови до авіакомпаній

 

 

Прокуратура АР Крим розслідує кримінальні провадження за фактами незаконного перетину кордону України в окупованому Криму більш як 600 суден.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

“На сьогодні прокуратурою розпочато кримінальні провадження за фактами порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї понад 600 суднами, арешт накладено на три судна. Необхідно активізувати роботу у цьому напрямку”, – зазначив прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

Він також повідомив, що за перельоти над Кримом в порушення українського законодавства є перші позови до авіакомпаній Росії та інших держав.

“У нас є перші позови до авіакомпаній Російської Федерації та інших держав про стягнення сум заборгованостей за вчинення авіаперельотів над тимчасово окупованою територією”, – сказав прокурор.

Зокрема, прокуратура Криму хоче стягнути з компанії-боржника, яка здійснює щоденні польоти в окупований Крим, 354,4 тис. євро (близько 10 млн гривень).

Гюндуз Мамедов наголосив на необхідності активізації роботи у цьому напрямку, систематизації наявних проваджень та розробці нових методик розслідування і реагування на факти порушення санкцій та обходу заборон.

Читайте також:
ДПСУ арештувала молдовське судно, яке незаконно ходило в Крим

Транспортний фронт: кримські реалії сполучення з РФ
і порушення портового ембарго

На саміті Україна-ЄС говорили про активнішу політику деокупації Криму

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *