Уряд знову продовжив надзвичайний стан в енергетиці

 

Кабінет Міністрів ще на місяць подовжив дію надзвичайних заходів на ринку електроенергетики, які вперше були ухвалені у середині лютого для забезпечення стабільного енергопостачання споживачів.

Нове рішення затвердили на засіданні уряду в середу, 14 червня.

“Продовження тимчасових надзвичайних заходів в енергетиці. Зауважень немає? Приймається”, – прем’єр-міністр Володимир Гройсман провів рішення без обговорення.

Як інформувала “Новинарня“, надзвичайні заходи на ринку електроенергії діють з 17 лютого – початково вони були запроваджені Кабміном через “торгову блокаду ОРДЛО”, яка спричинила припинення поставок антрацитового вугілля з території Донецької та Луганської областей, не контрольованих українською владою.
У березні уряд продовжив НС ще на місяць, у квітні – ще, у травні – знову.

На початку квітня чотири з шести “антрацитових” ТЕС в Україні припинили роботу.

Надзвичайний стан передбачає перехід блоків атомних електростанцій на роботу в режимі тижневого маневрування (часткове розвантаження буде здійснюватися в п’ятницю й поновлення повної потужності в понеділок).

 

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".