Державний концерн “Укрборонпром” підготував для ВДВ ЗСУ партію танків Т-80. Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав президент Петро Порошенко.
“Чергова партія красенів-танків Т-80 буде відправлена Високомобільним десантним військам України на передову! Працюємо далі для зміцнення обороноздатності”, – написав президент.
У відео, прикріпленому до повідомлення, зазначено, що калібр гармати танка становить 125 мм, максимальна швидкість танка – 70 км/год, а бойова маса – 44,5 т.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.