Конфісковані “гроші Януковича” підуть на оборону й інфраструктуру, – Гройсман

 

Кабінет Міністрів пропонує направити понад 1 млрд. доларів конфіскованих коштів оточення Януковича на зміцнення обороноздатності та інфраструктури. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час “години запитань до уряду” у Верховній Раді в п’ятницю, 19 травня, передає “Урядовий портал“.

“Як ми знаємо, розподіл цих коштів буде відбуватися за рішенням Верховної Ради України за пропозицією уряду. Ми хочемо провести консультації з коаліцією для того, щоб визначити з нею, з президентом країни, у яких напрямках ці кошти ми можемо пропонувати до використання”, – сказав він.

“Моє переконання – це питання оборони, інфраструктура – освітня, медична, це може бути посилення будівництва доріг або інших об’єктів інфраструктури”, – заявив Гройсман.

Як відомо, 28 квітня стало відомо, що суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих майже 1,5 млрд. доларів, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича.
Президент Петро Порошенко заявляв, що конфісковані гроші повинні піти на потреби армії і соціальні проекти, а також зміцнять гривню.

Читайте також:
Лещенко з’ясував, як саме прокуратура конфіскувала “$1,5 млрд. Януковича”. Гроші підуть не зовсім на АТО

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *