У Росії заборонили Свідків Єгови

 

Верховний суд Росії 20 квітня визнав організацію «Управлінський центр Свідків Єгови» екстремістською та заборонив її діяльність на території Росії. Також суд конфіскував майно релігійної організації, передає “Радіо Свобода”.

Раніше російський мін’юст зажадав у Верховному суді ліквідувати не тільки «Управлінський центр Свідків Єгови», а й місцеві релігійні організації віруючих як екстремістські.

Позов міністерства юстиції Росії було подано до Верховного суду РФ 15 березня. У кінці березня мін’юст призупинив діяльність «Управлінського центру Свідків Єгови» на території Росії.

Представники релігійної організації заявили, що заборона діяльності центру «Свідків Єгови» може потягти за собою кримінальне переслідування вірян лише за сповідання їх релігії, включаючи спільне читання Біблії, спів і молитви.

У 2016 році Держдепартамент США у своїй щорічній доповіді про релігійні свободи повідомив, що у Росії на релігійні меншини чиниться систематичний тиск, а прокуратура вимагає закрити всі 406 місцевих релігійних об’єднань і понад 2500 громад «Свідків Єгови» за звинуваченням в екстремістській діяльності.

Як писала “Новинарня“, за таким самим принципом у Росії визнали екстремістською організацією й заборонили Меджліс кримськотатарського народу, який діє в окупованому РФ Криму.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *