Білоруські спецпризначенці беруть участь у навчаннях із російськими десантниками

 

У Пскові (РФ) до 3 березня тривають спільні російсько-білоруське тактичні навчання на полігоні “Струги Красні”. Про це повідомляє “Новинарня” з посиланням на сайт міноборони Росії.

Згідно з попередніми анонсами, на маневрах передбачені десантування та бойові стрільби.

Журналістів, яких запрошували на полігон, обіцяли продемонструвати “етапи тактичного навчання підрозділів ВДВ (повітряно-десантних військ) ЗС РФ і ССО (сил спеціальних операцій) ЗС РБ, в якому візьмуть участь понад 600 військовослужбовців та буде задіяно близько 100 одиниць військової і спеціальної техніки”.

Повідомляється, що в ході навчання російські та білоруські десантники відпрацьовують “спільні практичні дії при вирішенні навчально-бойових завдань на певному оперативному напрямку в зимових умовах”, здійснюють десантування із залученням військово-транспортної авіації та бойових вертольотів у призначені райони для блокування і знищення умовного противника.

Також військові двох армій виконують бойові стрільби з усіх видів штатного озброєння (БМД-2КУ, міномети, ПТУР), відпрацьовують навички бойового застосування технічних засобів розвідки і спеціальних технічних засобів, прийомів життєзабезпечення і маскування.

Читайте також:
Окупантів у Криму підняли по тривозі: тренуються відбивати напад

Як з’ясувалося, в’їзд у Білорусь і Росію закрито для 300 тисяч (!) українців

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *