Капелани різних християнських конфесій та мусульманської громади взяли участь у #22PushUpChallenge

 

Капелани від різних християнських церков, а також Духовного управління мусульман України, узяли участь у флешмобі #22PushUpChallenge на підтримку психологічної реабілітації ветеранів війни.

Як передає “Новинарня“, відеозапис капеланського челенджу оприлюднило “Живе телебачення” на сторінці у “Фейсбуці“.

Учасники челенджу передали естафету:

Від Української греко-католицької церкви – гарнізонному храму Петра і Павла міста Львова і всім капеланам, які там здійснюють капеланське служіння;
Від Римо-католицької церкви – всім капеланам Римо-католицької церкви та всім семінаристам Вищої духовної семінарії в Городку;
Від Всеукраїнського союзу євангельських християн-баптистів – усім капеланам-баптистам, а також студентам капеланського факультету Київської богословської семінарії;
Від Союзу вільних церков – капеланам цього братства;
Від Духовного управління мусульман України шейх Мухаммед Абдул-Карім передав естафету шейху Казіму в Херсонській області;
Від Союзу християн віри євангельської – п’ятдесятників естафету передано “братам капеланам, які несуть службу в зоні проведення АТО”;
Від Української православної церкви (МП) – капеланам УПЦ МП.

Читайте також:
Новинарня” передає естафету прем’єру Гройсману:
22PushUpChallenge повинен дати конкретний результат!

Стартували курси капеланів ЗСУ. Бойові бригади будуть укомплектовані душпастирями до літа

Як відомо, влітку 2016 року естафету 22PushupChallenge запустили у США – після того як американський Департамент у справах ветеранів оприлюднив шокуючий звіт про самогубства серед колишніх військових США за 2014 рік.
Стало відомо, що близько 22 ветеранів у США щодня накладають на себе руки.
Пізніше цю цифру уточнили і знизили до 20, адже 7403 ветерана армії США покінчили життя самогубством в 2014 році. Однак виклик “22Kill” залишився.

Аби привернути увагу суспільства до цієї проблеми, було започатковано флешмоб, умовою якого стало 22-разове відтискання від підлоги протягом 22 днів.

В Україні естафета стала масовим явищем у середині січня 2017 року, особливо в середовищі військових. Її учасники заявляють про бажання підтримати українських воїнів, які повернулися з АТО, зокрема тих, хто має посттравматичний синдром.

Окрім того, флешмобом хочуть наголосити: бійці, які повертаються додому з війни, потребують уваги та підтримки суспільства.

Як повідомляла “Новинарня“, в ЗС України 2016 року покінчили життя самогубством 63 військові.

Читайте також:
Новий рекорд масовості #22PushUpChallenge: у Харкові відтискалися 2017 курсантів та офіцерів. ВІДЕО

22РushUpChallenge: командування флоту віджалося у вигляді тризуба. ВІДЕО

22PushupChallenge: Начальник Генштабу Муженко упав і віджався 22 рази.
Далі – справа СБУ. ВІДЕО

Детальніше про акцію:

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна