Перший орден Геращенко. Кого ще нагородили в День соборності

 

У День соборності України, 22 січня, президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами та званнями майже 200 громадян із різних регіонів та галузей.

Як повідомляла “Новинарня“, звання Героя України присвоєно одне: Володимиру Жемчугову, який вчинив три десятки диверсій проти “ЛНР”, втратив руки, зір і понад рік пробув у полоні бойовиків.

Першу свою державну нагороду – орден княгині Ольги ІІІ ступеня – отримала Ірина Геращенко, перша заступниця голови Верховної Ради, уповноважена президента з питань врегулювання на Сході, член гуманітарної підгрупи ТКГ.

Коментуючи подію, Геращенко написала в соцмережі: “… Абсолютною несподіванкою для мене, я дійсно навіть не здогадувалася про подібне, стала нагорода мене Орденом Княгині Ольги. Я глибоко вражена і шокована. Розглядаю цю нагороду як аванс. Отримати відзнаку в День Соборності в присутності людей, які стільки зробили для України і довели це своїм життєвим прикладом – дуже висока відповідальність. Вибачте за пафос, я дійсно вражена. Буду працювати – заради відновлення територіальної єдності і суверенітету України. Буду воювати – на своєму, дипломатичному фронті. Буду боротися- за найкращу країну у світі”.

Орден Свободи, серед інших, отримав народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Ще один чинний нардеп, який дістав відзнаку (орден “За заслуги” ІІІ ступеня) – Павло Унгурян, “Народний фронт”.

Серед нових кавалерів ордена Ярослава Мудрого V ступеня – Елмар Брок, голова Комітету Європарламенту у закордонних справах, громадянин ФРН; Мирослав Маринович, проректор Українського католицького університету, член-засновник Української Гельсінської групи; композитор Ігор Поклад.

Орден “За заслуги” вже ІІ ступеня отримав Вадим Костюченко – перший віце-президент Федерації футболу України, якого ще з часів роботи в системі київського “Динамо” вважають людиною Григорія Суркіса та Віктора Медведчука.

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня відзначений зокрема водій автотранспортного підприємства із м. Дніпро Валерій Тимонін, відомий тим, що намагався своєю маршруткою заблокувати озброєного злочинця Пугачова після того, як той розстріляв патрульних поліцейських.

Серед тих, кому дісталися державні звання, привертає увагу народна артистка України Тіна Кароль.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №10/2017

Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом Свободи

КВАСНОВСЬКОГО Василя Петровича – громадсько-політичного діяча, Тернопільська область

КОЛІНЦЯ Володимира Володимировича – громадсько-політичного діяча, члена Тернопільської міської громадської організації “Інститут національного відродження імені Ігоря Герети”

ЧУБАРОВА Рефата Абдурахмановича – народного депутата України, голову Меджлісу кримськотатарського народу

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

ШЕВЧЕНКА Євгена Ігоровича – голову Національної спілки майстрів народного мистецтва України, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БРОКА Елмара – голову Комітету Європарламенту у закордонних справах, громадянина Федеративної Республіки Німеччина, м.Брюссель

ГАЙКА Георгія Васильовича – директора державної установи “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”, м.Київ

МАРИНОВИЧА Мирослава Франковича – проректора Українського католицького університету, члена-засновника Української Гельсінської групи, м.Львів

ОДРЕХІВСЬКОГО Володимира Васильовича – ректора Львівської національної академії мистецтв

ПОКЛАДА Ігоря Дмитровича – композитора, члена Національної спілки композиторів України, м.Київ

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

ОГОРОДНІКА Олександра Володимировича – художнього керівника заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України “Колос”, Волинська область

ТРАХТЕНБЕРГА Ісаака Михайловича – члена Всеукраїнської громадської організації “Товариство єврейської культури України”, м.Київ

Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня

ВАТАГОВИЧА Михайла Івановича – генерального директора дочірнього підприємства “Плай”, Хмельницька область

ГНАТЮКА Володимира Миколайовича – директора гімназії № 283 II–III ступенів Деснянського району м.Києва

КОСТЮЧЕНКА Вадима Костянтиновича – першого віце-президента громадської спілки “Федерація футболу України”, м.Київ

МОСІЮКА Олександра Миколайовича – депутата Київської міської ради першого скликання

НИЖНІКА Аркадія Івановича – першого заступника керівника Головного управління Апарату Верховної Ради України

ПАЛІЯ Володимира Михайловича – начальника Відділу Президії Національної академії наук України, м.Київ

ПОДОЛЯНА Василя Васильовича – голову правління Вінницької обласної спілки споживчих товариств

ТУНЯНА Тарона Аршалуйсі – заступника голови Харківської міської громадської організації “Союз Чорнобиль”

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

АЗІНА Володимира Олександровича – головного спеціаліста відділу Всеукраїнського громадського об’єднання “Національна асамблея інвалідів України”, м.Київ

БАРИНОВСЬКОГО Томаса Андрійовича – старшого ординатора відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, майора медичної служби, Харківська область

БЕЗРУКА Віктора Олексійовича – голову Луганської обласної федерації футболу

ГАЛУЩАКА Мар’яна Олексійовича – проректора, завідувача кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

ГОЛЯКУ Миколу Адамовича – директора товариства “Дубровицький завод будівельних матеріалів”, Рівненська область

ГУЗЕНКА Віталія Вікторовича – волонтера, активіста громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону “Херсонська Січ”

ЗУПАНЦЯ Ігоря Альбертовича – завідувача кафедри Національного фармацевтичного університету, м.Харків

ІВАКІНА Гліба Юрійовича – члена-кореспондента Національної академії наук України, м.Київ

КОТИГОРЕНКА Віктора Олексійовича – головного наукового співробітника Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса Національної академії наук України, м.Київ

КРИЦАК Валентину Михайлівну (посмертно) – голову Херсонської обласної організації “Громадське об’єднання “Добро”

КУДРЯЧЕНКА Андрія Івановича – директора державної установи “Інститут всесвітньої історії НАН України”, м.Київ

КУЦЕНКА Сергія Анатолійовича – депутата Харківської міської ради

КУШНАРЕНКА Сергія Ігоровича – головного лікаря Херсонського обласного дитячого пульмонологічного санаторію “Дніпро”

ЛУКА Іллю Григоровича – голову правління акціонерного товариства “Барський машинобудівний завод”, Вінницька область

МИХАЙЛЮТУ Олександра Олександровича – редактора відділу підприємства “Загальнополітичне видання “Сільські вісті”, м.Київ

МІРОШНІЧЕНКО Вікторію Миколаївну – волонтера громадської організації “Жінки Луганщини”

ПАВЛОВИЧА Юрія Юрійовича – майстра художньої обробки деревини, Закарпатська область

ПЕТРАША Степана Миколайовича – голову Калуcької міськрайонної станиці Братства ОУН – УПА, Івано-Франківська область

ПОКОТИЛА Олексія Івановича – Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України

РУСАНОВА Юрія Анатолійовича – члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, м.Чернігів

СЕРБІНА Юрія Сергійовича – віце-президента Конфедерації будівельників України, м.Київ

СОРОЧИКА Юрія Юрійовича – завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції

СТЕПАНЦЯ Юрія Борисовича – голову районної організації ветеранів і учасників АТО Центрального району м.Миколаєва, заступника Миколаївського міського голови

УНГУРЯНА Павла Якимовича – народного депутата України

ФЕДОРЧАКА Віктора Васильовича – начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області, генерал-майора служби цивільного захисту

ФИШТИКА Йосипа Івановича – директора комунального підприємства “Дрогобицьке регіональне радіомовлення “Франкова земля”, Львівська область

ЯРЕМУ Романа Ярославовича – виконувача обов’язків голови правління акціонерного товариства “Львівський локомотиворемонтний завод”

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ЗАЙЦЕВА Андрія Леонідовича – командира авіаційної ланки Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

БІЛОКОНЯ Сергія Миколайовича – пошуковця Всеукраїнської громадської організації “Союз “Народна пам’ять”, м.Київ

БОНДАРЯ Леоніда Вікторовича – керівника пошукової групи гуманітарного проекту Збройних Сил України “Евакуація-200”, Полтавська область

ДРЕБИТА Василя Юрійовича – голову громадської організації “Поранені під час Революції Гідності”, м.Чернівці

ІГНАТЕНКА Андрія Миколайовича – пошуковця Всеукраїнської громадської організації “Союз “Народна пам’ять”, волонтера гуманітарної місії “Евакуація-200”, Дніпропетровська область

КОЛОМІНА Костянтина Геннадійовича – першого заступника командира Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій

ТАНІЄВА Юрія Петровича – волонтера, голову громадської організації “Бойове братерство ветеранів АТО в Україні”, м.Хмельницький

ТАРАСОВА Сергія Олександровича – пошуковця Всеукраїнської громадської організації “Союз “Народна пам’ять”, волонтера гуманітарної місії “Евакуація-200”, Дніпропетровська область

ТІМОНІНА Валерія Миколайовича – водія автотранспортного підприємства, м.Дніпро

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ПАВЛЕНКО Раїсу Іванівну – генерального директора Національної наукової медичної бібліотеки України, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БОБРОВСЬКУ Людмилу Аксентіївну – волонтера, начальника медичної служби громадянського формування “Вінницька обласна народна самооборона”

ГЕРАЩЕНКО Ірину Володимирівну – народного депутата України, Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях

ЛУЩИК Антоніну Дмитрівну – завідувача відділення Васильківської центральної районної лікарні, Київська область

ПАСІЧНУ Любов Павлівну – ветерана педагогічної праці, Кіровоградська область

ПЕРЦЕВУ Тетяну Олексіївну – першого проректора державного закладу “Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України”, м.Дніпро

САЛІМОНОВИЧ Аделю Михайлівну – донора, м.Київ

СТАН Таїсію Сергіївну – члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстра художньої вишивки, м.Хмельницький

ТЕЛЯЄВУ Орисю Миколаївну – члена Чернівецького міського товариства політв’язнів та репресованих

ФЕДОРОВУ Олену Василівну – педагога-організатора Концівської загальноосвітньої школи I–III ступенів Ужгородської районної ради, голову Закарпатської обласної управи Союзу українок

Нагородити орденом Данила Галицького

БОЛДИРЕВА Сергія Михайловича – директора Департаменту Чернігівської обласної державної адміністрації

ПОЛЯНСЬКОГО Віктора В’ячеславовича – директора департаменту Державної служби експортного контролю України

СКОПНЕНКА Григорія Петровича – керівника Управління Апарату Верховної Ради України

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

БРЕДУНА Володимира Івановича – шліфувальника підприємства “Дніпропетровський завод спецінструменту калібрів “ТехноПрогрес”

ЗЕЛЕНКО Валентину Дмитрівну – заступника голови правління Черкаської обласної спілки споживчих товариств

ІСАЄНКА Ігоря Павловича – заступника начальника управління – начальника відділу Харківської обласної державної адміністрації

ЛЕЙБИЧЕНКА Анатолія Анатолійовича – начальника філії “Березнегуватський райавтодор” дочірнього підприємства “Миколаївський облавтодор”

ЛІВЧИНА Юрія Васильовича – директора департаменту Державної служби експортного контролю України

Присвоїти почесні звання:                     

     “НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

ГУМЕНЕЦЬКІЙ Олександрі Григорівні – артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

ЗАСЄЄВУ-РУДЕНКУ Миколі Вікторовичу – кінорежисерові-постановнику державного підприємства “Національна кіностудія художніх фільмів імені О.Довженка”, м.Київ

КАРОЛЬ Тіні – артистці, м.Київ

“НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

МОСКАЛЮКУ Віктору Макаровичу – художникові, завідувачу кафедри Львівської  національної академії мистецтв

СІРОБАБІ Миколі Васильовичу – члену Національної спілки художників України, м.Суми

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

БЕРВЕЦЬКОМУ Юрію Зіновійовичу – диригентові-постановнику Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

ГОМЕНЮКУ Миколі Миколайовичу – артистові Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О.Кобилянської

ЗАКУСУ Ігорю Мироновичу – старшому викладачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв

КОСТЮКОВУ Володимиру Миколайовичу – артистові-вокалісту, старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

РИБАЛЕВСЬКОМУ Дмитру Олексійовичу – артистові драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м.Київ

СІЛАНТЬЄВІЙ Олені Миколаївні – актрисі Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м.Київ

ШПОРТЬКУ Олексію Вікторовичу – солістові-вокалісту творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ”

ІГНАТЮКУ Олександру Федоровичу – начальникові відділу містобудування та архітектури Верховинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область

СЛЮСАРЕНКУ Сергію Володимировичу – архітекторові, члену Національної спілки архітекторів України, м.Одеса

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

БЕРЕНДЄЄВІЙ Олені Василівні – першому заступникові директора державного підприємства “Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи”, м.Київ

ПИЛИПЧУКУ Валентину Андрійовичу – першому заступникові директора комунального підприємства Київської міської державної адміністрації “Київекспертиза”

ТОПАЗЛИ Роману Анатолійовичу – генеральному директорові товариства “БК “Адамант”, Київська область

ШИКУЛІ Віктору Миколайовичу – заступникові начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ”

КОЛОСОВУ Олександру Євгеновичу – доцентові кафедри Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”

КОЧАНУ Володимиру Володимировичу – професорові кафедри Тернопільського національного економічного університету

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

ГРЕБЕНЮК Людмилі Іванівні – учительці Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ВАЩЕНКО Ользі Леонідівні – учительці Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені професора П.С.Столярського

МЕДВІДЬ Ользі Юріївні – учительці Кролевецької спеціалізованої школи I–III ступенів № 3 Кролевецької районної ради, Сумська область

ХАБЛАКУ Григорію Андрійовичу – директорові Біловодської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Луганська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

АСТАНІНУ Вячеславу Валентиновичу – завідувачеві кафедри Національного авіаційного університету, доктору технічних наук, професорові, м.Київ

БЕВЗ Тетяні Анатоліївні – головному науковому співробітникові Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса Національної академії наук України, доктору історичних наук, професорові, м.Київ

ДУБОДЄЛОВУ Віктору Івановичу – завідувачеві відділу Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові, м.Київ

КОРДІ Михайлу Михайловичу – ректорові державного вищого навчального закладу “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України”, доктору медичних наук, професорові

МАКАРОВУ Володимиру Леонідовичу – завідувачеві відділу Інституту математики Національної академії наук України, доктору фізико-математичних наук, професорові, м.Київ

ПЛИСЦІ Олександру Івановичу – завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктору медичних наук, професорові, м.Київ

УРИВСЬКОМУ Леоніду Олександровичу – завідувачеві кафедри Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, доктору технічних наук, професорові

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

АНДРУЩЕНКО Оксані Миколаївні – старшому викладачеві кафедри Львівської національної академії мистецтв

ПРОКОПІВУ Петру Микитовичу – старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв державного вищого навчального закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, м.Івано-Франківськ

РИБЕНЧУКУ Миколі Миколайовичу – художникові-іконописцю, м.Львів

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ”

КУЛІКОВУ Анатолію Валентиновичу – донорові, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

ДЕМЧЕНКО Людмилі Дмитрівні – начальникові Головного управління ДФС у м.Києві

МАТУСЯКУ Сергію Володимировичу – заступникові Вінницького міського голови

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ”

БУЛАЮ Віктору Борисовичу – диспетчерові Вишгородського районного підрозділу акціонерного товариства “Київобленерго”

НАЗАРЕНКУ Олександру Олексійовичу – електромонтерові Лисичанського району електричних мереж товариства “Луганське енергетичне об’єднання”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”

ДАНИЛЮК Анні Миколаївні – заступникові головного редактора газети “Доба”, м.Чернівці

ДЕМЧУКУ Ігорю Миколайовичу – спеціальному кореспондентові газети Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради “Народне слово”, м.Кропивницький

МАГРІЛОВУ Ігорю Аркадійовичу – члену Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України

ОНИСЬКІВУ Михайлу Михайловичу – члену Національної спілки журналістів України, м.Тернопіль

ШУМИКУ Олексію Павловичу – шеф-редакторові товариства “Волинська правда”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

ВАРЗІ Аніті Вячеславівні – завідувачеві відділення державної установи “Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова Національної академії медичних наук України”, м.Київ

ІНЮШИНУ Сергію Вадимовичу – лікареві відділення комунального закладу “Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня”, м.Дніпро

КУРПАЯНІДІ Івану Миколайовичу – генеральному директорові комунальної установи “Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань” Запорізької обласної ради

ЛІСОВОМУ Олександру Володимировичу – завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 6

МАЛІНОВСЬКОМУ Олегу Павловичу – лікареві відділення державної установи “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова Національної академії медичних наук України”, м.Київ

НІКОЛАЄНКО Ользі Ярославівні – лікареві відділення, заступнику директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” Шевченківського району міста Києва

НІКОЛАЙЧУКУ Володимиру Йосиповичу – старшому лікареві відділення товариства “Медичний центр “Офтальмологічна клініка професора Сергієнка”, м.Вінниця

ПОТАПОВУ Олександру Олександровичу – завідувачеві кафедри медичного інституту Сумського державного університету

СЛАЩЕВІЙ Тетяні Георгіївні – керівникові центру хронічної ішемічної хвороби серця та кардіореабілітації, лікарю Клінічної лікарні “Феофанія” Державного управління справами

ШЕВЧЕНКУ Вадиму Вікторовичу – завідувачеві відділення комунального закладу “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ”

НЕЧАЮ Юрію Миколайовичу – майстрові художньої обробки деревини, Полтавська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ”

ЖИВЧИКУ Мирославу Орестовичу – заступникові генерального директора товариства “ОСП КОРПОРАЦІЯ ВАТРА”, Тернопільська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ”

ВОРОНІ Анатолію Федоровичу – апаратникові акціонерного товариства “Маріупольський металургійний комбінат”, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

ЗДОЛЬНИК Олені Іванівні – керівникові народного аматорського ансамблю танцю “Горянка” Надвірнянського районного будинку культури, Івано-Франківська область

КОТОВУ Володимиру Григоровичу – балетмейстерові зразкового ансамблю народного танцю “Родничок”, Донецька область

ЛІСОВІЙ Ларисі Мефодіївні – директорові комунального закладу “Рівненська обласна бібліотека для дітей” Рівненської обласної ради

МЕЛЬНИК Олені Петрівні – начальникові управління Сумської обласної державної адміністрації

МОРОКО Владиславу Валерійовичу – директорові Департаменту Запорізької обласної державної адміністрації

МОШКОВСЬКІЙ Ірині Іванівні – начальникові відділення Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України

СМОЛЯКУ Леоніду Івановичу – директорові комунального закладу “Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв” Чернігівської обласної ради

ПОСПЄЛОВУ Олександру Олеговичу – заступникові директора Департаменту, начальнику Управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України

ЧІЛІК Людмилі Григорівні – начальникові відділу Ізмаїльської районної державної адміністрації, Одеська область

ШЕВЧУКУ Володимиру Олександровичу – антрепренерові, продюсеру, м.Київ

ЯРЕМЕНКО Лідії Миколаївні – директорові Інституту архівознавства Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського Національної академії наук України, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

БЕХУ Петру Олексійовичу – проректорові Київського національного університету імені Тараса Шевченка

БОГУНУ Петру Михайловичу – директорові Миколаївської спеціалізованої I–III ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу Миколаївської міської ради

ГРИГОР’ЄВІЙ Інні Германівні – начальникові відділу, викладачу кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка

КРАВЦЮ Юрію Ісаковичу – голові Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

КУЛАКОВСЬКОМУ Петру Михайловичу – завідувачеві кафедри Національного університету “Острозька академія”, Рівненська область

ЛИТВИНОВУ Олексію Миколайовичу – завідувачеві кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ

ЛУГОВІЙ Галині Леонідівні – директорові Антонівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 21 Херсонської міської ради

МЕЛЬНИКУ Сергію Миколайовичу – начальникові факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, полковнику юстиції, м.Харків

НІШЕНКУ Олександру Володимировичу – директорові комунального закладу “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело” Запорізької обласної ради

СИДОРУКУ Степану Івановичу – директорові Луцького палацу учнівської молоді

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

НЕЧУПІЄНКО Вікторії Григорівні – начальникові лабораторії товариства “Миргородський хлібозавод”, Полтавська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ”

ВОЛЧЕНКУ Павлу Леонтійовичу – начальникові служби товариства “Алан-Техно” Жовтневого району, Миколаївська область

ШЕМЕНДЮКУ Дмитру Віталійовичу – начальникові відділу – заступнику начальника виробничого підрозділу “Коростенська дирекція залізничних перевезень” регіональної філії “Південно-Західна залізниця”, Житомирська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

ДАНИЛИШИНУ Степану Григоровичу – директорові агропромислового підприємства “Обрій”, Тернопільська область

КЛЮЧКУ Анатолію Григоровичу – директорові товариства “Галфрост”, Львівська область

КУЦЕНКО Наталії Іванівні – завідувачеві відділу Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України, Полтавська область

СКІЧКУ Юрію Олексійовичу – директорові товариства “Світловодський річковий термінал”, Кіровоградська область

ЧУБУ Олександру Григоровичу – директорові сільськогосподарського підприємства “Мир”, Запорізька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ”

КРАВЕЦЬ Людмилі Романівні – голові Сновської районної організації ветеранів України, Чернігівська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ  ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

НОСЕНКУ Олександру Михайловичу – голові правління Спілки споживчих товариств Дніпропетровської області, м.Дніпро

ПАНЬКІВУ Михайлу Івановичу – директорові Вінницького обласного центру ритуальних товарів та послуг

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

БУХАНЕВИЧУ Олександру Миколайовичу – професорові кафедри Хмельницького університету управління та права, доктору юридичних наук

ГВОЗДІЮ Валентину Анатолійовичу – заступникові голови Національної асоціації адвокатів України, м.Хмельницький

НАЛИВАЙКО Ларисі Романівні – завідувачеві кафедри Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук

РУСЕЦЬКОМУ Анатолію Анатолійовичу – депутатові Харківської обласної ради

САЇВУ Сергію Степановичу – начальникові Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області, кандидату юридичних наук

ЯГУНОВУ Дмитру Вікторовичу – національному експертові проектів Ради Європи “Підтримка в’язничної реформи в Україні” та “Подальша підтримка реформи пенітенціарної системи в Україні”

ЯНЧУКУ Артему Олександровичу – заступникові директора Інституту законодавства Верховної Ради України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

БОРЕЦЬКОМУ Сергію Володимировичу – тренерові-викладачу Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи, Житомирська область

ВЛАСЕНКУ Степану Олексійовичу – завідувачеві кафедри Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка

ВОЛОДІНУ Володимиру Володимировичу – тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву “Кристал”, м.Херсон

ВОСТРЕЦОВУ Володимиру Миколайовичу – тренерові-викладачу Івано-Франківського колективного спортивного клубу “Форум”

КРАВЦЮ Іллі Давидовичу – тренерові Асоціації спортивної боротьби України, м.Київ

КРАЄВСЬКОМУ Сергію Станіславовичу – голові комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради

ПЕТЮШЕНКУ Олександру Володимировичу – тренерові, засновнику громадської дитячої організації “Клуб боксу “Козак”, м.Київ

ПРИШУТОВУ Павлу Михайловичу – тренерові-викладачу Школи вищої спортивної майстерності м.Миколаєва

САВЧУКУ Григорію Устимовичу – першому заступникові голови центральної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” агропромислового комплексу України, м.Київ

ЯЩУКУ Миколі Петровичу – тренерові-викладачу відділення Школи вищої спортивної майстерності, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ”

ІЛЬЧЕНКУ Миколі Володимировичу – начальникові Головного управління ДСНС України у Донецькій області, генерал-майору служби цивільного захисту

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ”

АНДРЮЩЕНКУ Анатолію Миколайовичу – прохідникові товариства “Шахтобудівельна компанія”, Донецька область

БОЙКУ Івану Юрійовичу – головному маркшейдерові технічної дирекції державного підприємства “Волиньвугілля”

САМОТОВИНСЬКОМУ Віталію Веніаміновичу – бригадирові прохідників відокремленого підрозділу “Шахта “Карбоніт” державного підприємства “Первомайськвугілля”, Луганська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

ЛИХОШВІ Миколі Петровичу – художникові, м.Київ

МЕЖЕВЧУКУ Володимиру Омеляновичу – художникові-живописцю, графіку, м.Одеса

ШИНДРІ Василю Васильовичу – художникові-живописцю, Закарпатська область.

Президент України  П.ПОРОШЕНКО

21 січня 2017 року

Читайте також:

Аваков за 2,5 роки нагородив зброєю 400 посадовців. У Порошенка – Сabot Gun “Jones 1911”

 

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".

〉〉 Кожен прихильник "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.

 

- реклама -

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з вартими уваги статтями "Новинарні".

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: