Жебрівський розпорядився користуватись у Донецькій ОДА лише українською мовою. ДОКУМЕНТ

 

Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський у вівторок, 10 січня, підписав розпорядження “Про застосування державної мови працівниками облдержадміністрації під час виконання своїх посадових обов’язків”.

“Від нині у Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації переходимо на послуговування виключно українською мовою”, – заявив Жебрівський у своєму коментарі в соцмережі.

Як випливає з розпорядження, його автор спирався на статті 2, 4, 8 закону України “Про державну службу”, статті 6, 10, 11 закону “Про засади державної мовної політики”, статті 12, 22 закону “Про місцеві державні адміністрації”.

Крім працівників ОДА, голова області розпорядився вжити заходів щодо застосування державної мови під час виконання посадових обов’язків працівниками районних держадміністрацій, а також рекомендував це міським головам регіону.

donoda-ukrayisnka-mova

Павло Жебрівський нагадав, що минулого року в ДонОДА двічі організовували курси ділової української мови для працівників адміністрації, а також перевірили знання на Радіодиктанті національної єдності.

“Не зупиняємось ні на хвилю. Йдемо далі. У 2017-му організовуємо для наших працівників курси вивчення англійської мови”, – написав Павло Жебрівський.

Читайте також:
Жебрівський: Російська мова – інструмент гібридної війни проти України.
Як колись “невинна” георгіївська стрічка

“Бо гриз сором”. Відомий блогер із Харківщини розповів,
як і чому перейшов на українську мову

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. Влад

    10/01/2017 22:31 at 22:31

    Виправте помилку у прізвищі Жебрівського в заголовку.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *