Чорногорія заперечує бізнес-активність Януковича в країні

 

Чорногорія офіційно заперечила будь-яку ділову активність в цій країні Олександра Януковича, сина колишнього президента України.
Про це повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на коментар Агентства запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму Чорногорії.

У відомстві зазначили, що законодавство країни зобов’язує банки повідомляти агентство про намагання осіб, щодо яких застосовуються санкції, здійснити будь-які операції.

“Наразі ж ніякої інформації про спроби Олександра Януковича здійснювати в Чорногорії будь-яку бізнесову діяльність чи інвестиції не надходило”, – йдеться в повідомленні.

В уряді Чорногорії на запит “Радіо Свобода” також заперечили можливість будь-якої інвестиційної діяльності з боку Януковича-молодшого.

Раніше балканські таблоїди повідомили, ніби Олександр Янукович вирішив вкласти 13 млн. євро у нерухомість у Чорногорії, а схилила його до цього сербська модель і зірка Playboy Сорая Вучелич.

Як відомо, Олександр Янукович входить до переліку осіб, проти яких ЄС застосовує персональні санкції від березня 2014 року. До цих санкцій долучилася і Чорногорія. Санкції не забороняють в’їзд Януковича до країни, але його активи підлягають конфіскації.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *