Половина українців досі вважають росіян братнім народом

51,1% респондентів, опитаних Центром політичних і економічних досліджень імені Олександра Разумкова, вважають українців і росіян братніми народами. Про це свідчать результати опитування, передає “Новинарня” з посиланням на “Українські новини”.

У той же час 33,8% опитаних так не вважають; 15,2% респондентів не змогли відповісти.

У регіональному розрізі вважають братнім народом росіян 28% опитаних на заході країни, 41,2% – в центрі, 60,5% – на півдні, 87,1% – на сході.

При цьому не вважають – 61,8% опитаних на заході, 36,1% – в центрі, 14,9% – на півдні, 6,5% – на сході.

За даними цього ж опитування Центру Разумкова, ідеологему “українці і росіяни – це один народ” підтримують 26% громадян України. 63% вважають, що це два різних народи.

41,6% опитаних не вірять, що Росія може почати відкриту повномасштабну війну проти України, 35,4% – вірять, 23% – не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 18 по 23 листопада. Було опитано 2015 повнолітніх респондентів у всіх регіонах, крім анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Як відомо, у квітні 70% опитаних Центром Разумкова заявили, що вважають Росію країною-агресором у конфлікті на сході України.

Читайте також:
63% росіян вважають, що Україна має бути незалежна від РФ. СОЦІОЛОГІЯ

Українці вважають більшою загрозою борги за кредитами, ніж війну з Росією. СОЦІОЛОГІЯ

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *