Під натиском правих активістів збори в Одесі відмовилися від спроби скасувати декомунізацію. ВІДЕО

 

У п’ятницю, 16 грудня, в Одесі відбулися масові громадські слухання, предметом яких було можливе перейменування вулиць міста, декомунізованих під час керівництва ОДА Михаїла Саакашвілі. Противники декомунізації вимагали скасувати найменування вулиць на честь героїв України, зокрема на честь загиблих одеситів – учасників АТО.

Зрештою, більшістю голосів було вирішено залишити рішення екс-“губернатора” в силі. Як передає “Новинарня” з посиланням на “Думську“, за це проголосували 92 учасники слухань.

Цьому передували масові сутички біля входу в Приморську райадміністрацію Одеси, де проходили збори. У зал намагалися прорватися праві проукраїнські активісти.

Однак вхід заблокували співробітники муніципальної охорони та поліції. Сталася бійка, під час якої з обох сторін було застосовано сльозогінний газ.

Відео:

Зрештою правих активістів таки допустили до участі в зборах. Головою громадських слухань був обраний керівник обласної організації ВО “Свобода” Павло Кириленко, секретарем – керівник осередку “Правого сектора” Сергій Стерненко.

На голосування поставили два питання – про рішення колишнього голови ОДА і про скасування рішення топонімічної комісії Одеської міськради. Останнє також було прийнято більшістю голосів.
Вже після голосування перед присутніми виступив член топонімічної комісії, але на рішення слухань це не вплинуло.

Читайте також:
Після “повішання судді” п’ятьом обвинуваченим у справі 2 травня в Одесі
таки продовжили арешт

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *