“100 гривень з кожної пенсії…” Названі лауреати волонтерської премії-2016

 

Напередодні Всесвітнього дня волонтера (5 грудня) оголошені лауреати волонтерської премії “Євромайдан SOS 2016”.
Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила Олександра Романцова, координатор Центру громадянських свобод, інформує “Новинарня“.

Трьома лауреатами стали Антон Дубішин, який, не дивлячись на свої обмежені фізичні можливості, живе повноцінним життям, допомагає бійцям та мотивує їх не здаватися; Людмила Глондар, яка згуртувала довкола себе родини військовополонених бійців; Ірина Гук, яка координує медичний напрямок фонду “Народний тил” на підтримку ЗСУ.

Приз глядацьких симпатій отримав Аскольд Наумець – пенсіонер, який 100 гривень з кожної пенсії відносить на вулицю Фролівську на допомогу переселенцям.

“Саме про таких звичайних людей, які роблять надзвичайні речі, і має знати вся Україна та світ. Ми хотіли показати, яким широким є волонтерський рух, якою важливою є їхня робота для суспільства”, – розповіла Олександра Романцова.

“На події 30 листопада зібралося кілька сотень волонтерів, які з 2014 року «тягнуть» свої напрямки, помагають якомусь конкретному підрозділу, волонтери з регіонів, сіл, зі східної та західної України – про них ніхто не знає, але без них було б дуже погано”, – додав Роман Сініцин, волонтер, співзасновник організації “Народний тил”.

Читайте також:
В Одесі розгромили волонтерський центр

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *