В районі Зайцеве-Майорськ через лінію розмежування щодня йде 200 вантажівок контрабанди, – Тука

 

Найбільше контрабанди із зони АТО та в зону АТО наразі проходить у районі смт Зайцеве й Майорськ, що в Бахмутському районі Донецької області – майже 200 вантажівок за добу. Таку інформацію оприлюднив Георгій Тука, заступником міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Відповідні дані Тука підтвердив під час обговорення на платформі “Проблеми бізнесу в зоні АТО”, що проходило 26 жовтня в рамках конференції “Корпоративна безпека: сучасні виклики та загрози бізнесу” в Києві.

“Один з доповідачів-підприємців розповів, що зараз головний трафік “контрабанди” зосереджений в районі Зайцевого-Майорська. За словами доповідача, за добу лінію розмежування перетинає біля 200 вантажівок“, – написав заступник міністра, екс-голова Луганської ВЦА у “Фейсбуці” після конференції.

“Ця інформація збігається з тією, яку я отримав в понеділок від спецпризначенців:
– після ліквідації “Багі” (Баггі, бойовик “ЛНР” Армен Багірян – “Н”), який виконував роль зв’язківця по контрабанді з боку “ЛНР”, це явище на Луганщині завмерло;
– головний напрямок зараз – район “мусорки” на Донеччині”, – додав Георгій Тука.

Також, за його словами, заступник міністра з питань окупованих територій виніс із дискусії дві головні тези: “старого” Донбасу вже не буде ніколи; державі слід вже зараз розробляти програму майбутнього відновлення регіону”.

Читайте також:
Павуки в банці “ЛНР”: окопна війна погано позначається на довголітті окупантів-контрабандистів

 

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".