В МЗС вчергове застерегли українців утриматись від поїздок до Росії

 

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Росії через зростання провокацій з боку силових структур. Про це сказано в заяві МЗС.

“На території держави-агресора зросла кількість безпідставних затримань наших співгромадян. Російські правоохоронні органи грубо поводяться з українцями, застосовують до них неприпустимі методи фізичного та психологічного впливу, тортури та інші дії, що принижують людську гідність. Громадянам України відмовляють у доступі до них консулів, адвокатів”, – йдеться в повідомленні.

В МЗС зазначили, що такими діями російська сторона грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов’язання відповідно до Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року та Консульської конвенції між Україною та Російською Федерацією від 1994 року.

У відомстві наголошують, що зважаючи на суттєво обмежені на сьогодні можливості української сторони забезпечити належну безпеку співгромадян на території РФ, МЗС закликає громадян України утримуватися від поїздок до Російської Федерації, а також від слідування транзитом територією цієї держави.

Читайте також:
Рада просить світ засудити Росію за переслідування українських журналістів. В “Опоблоці” заяву не підтримали

Го

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".