Раднику Путіна загрожує довічне ув’язнення, – ГПУ  

 

Печерський районний суд міста Києва надав дозвіл Головній військовій прокуратурі на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно радника Президента Російської Федерації Сергія Глазьєва, який підозрюється у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України, миру та міжнародного правопорядку. За вчинення інкримінованих Глазьєву злочинів передбачено максимальне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України.

“Досудовим розслідуванням установлено, що С. Глазьєв у лютому-березні 2014 року, будучи радником Президента Російської Федерації, діючи за попередньою змовою групою осіб з іншими представниками влади РФ, вчинив умисні дії з метою зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, в тому числі прийняв участь в організації захоплення Верховної Ради АР Крим, Одеської та Харківської обласних рад. Крім того, у червні 2014 року С. Глазьєв публічно закликав до агресивної війни проти України шляхом застосування Збройних Сил РФ”, – йдеться в повідомленні.

Підозрюваного оголошено в державний розшук, судом надано дозвіл на його затримання та доставку в суд для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Після проведення необхідних слідчих та інших процесуальних дій обвинувальний акт стосовно вказаної особи буде передано до суду для проведення спеціального судового провадження (заочне засудження).

 

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".