Якщо ПАРЄ визнає повноваження делегації РФ, Україна вживатиме радикальні кроки, – Клімкін

 

Україна може припинити свою участь у роботі ПАРЄ у разі, якщо повноваження російської делегації в цій організації будуть визнані, незважаючи на нелегітимність виборів до Держдуми на території окупованого Криму. Про це заявив у понеділок міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV, інформує “Укрінформ“.

“Наша позиція є дуже простою: якщо повноваження російської делегації, наприклад в ПАРЄ, будуть визнані, позитивно визнані, ми будемо розглядати різні варіанти – аж до того, щоб не брати участь в роботі ПАРЄ. Звичайно, я не можу це сказати народним депутатам України, – це їх, так би мовити, суверенне рішення, – але я буду радити робити дуже радикальні кроки”, – заявив він.

Глава МЗС зазначив, що Україні потрібно вживати “чіткі та радикальні кроки”.

“Всі російські вибори до Держдуми через проведення нелегітимних і нікчемних виборів на території тимчасово окупованого Криму – вони за визначенням не можуть бути легітимними. Тому у нас є питання щодо проведення цих виборів на території окупованого Криму, у нас є питання щодо того, яким чином будуть в майбутньому ставитись до Державної Думи Росії, оскільки результати голосування, за визначенням, є спотвореними, і постає питання про легітимність цієї Державної Думи”, – наголосив глава МЗС.

Читайте також:
Місія ОБСЄ не визнає вибори в Держдуму РФ в окупованому Криму

Москва відповіла на заяву Порошенка про неможливість проводити в Україні вибори до Держдуми РФ

Порошенко доручив МЗС пояснити Москві, що вибори до Держдуми РФ Україні неможливі

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *