Генсек ОБСЄ: Спершу вибори на Донбасі, потім – поліцейська місія

 

Жодної дискусії щодо направлення на Донбас поліцейської місії ОБСЄ наразі не ведеться, оскільки на це потрібна згода всіх сторін конфлікту. Про це на брифінгу в Києві у п’ятницю, 9 вересня, заявив генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі Ламберто Заньєр.

“На даний момент поки ще немає ніякої операційної дискусії щодо поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі. Подивимося з часом, як буде розвиватися це питання, тому що на це потрібна згода всіх залучених сторін, і тоді ми зможемо розпочати цю дискусію”, – цитує Заньєра “Укрінформ”.

Заньєр зауважив, що ОБСЄ хоче побачити, чи будуть проводитися вибори на окупованих територіях Донбасу, і коли. І тільки після цього Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ має оцінити рівень безпеки в регіоні.

“Тоді ми зможемо оцінити, який міжнародний контингент потрібен для подальшої допомоги. Далі ми почнемо працювати над тим, щоб вибори відбулись належним чином і щоб міжнародні спостерігачі змогли їх безпечно відвідати”, – сказав генсек ОБСЄ.

Читайте також:
Клімкін: Збройна місія ОБСЄ для Донбасу обговорюється на віденському майданчику

ОБСЄ чекає пропозицій щодо збройної поліцейської місії на Донбасі

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *