Првоохоронці ліквідовали найбільший канал поставок бойовикам “ДНР”

 

У середу, 7 вересня, було перекрито найбільший канал поставок для бойовиків на непідконтрольну територію продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів та інших товарів. Про це в “Фейсбуці” повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

“Кілька годин тому завершилася безпрецедентна спецоперація. Вона проводилася податковою міліцією спільно з Центром спецоперацій СБУ в “сірій зоні” при координації керівництва штабу АТО. Детальніше на прес-конференції, яка відбудеться завтра о 14:00, розкажуть її безпосередні учасники. Скажу тільки, що сьогодні був перекритий найбільший канал поставок на непідконтрольну територію продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів та інших товарів. При цьому серед основних замовників таких поставок було так зване міністерство оборони “ДНР”. Тобто товари йшли безпосередньо бойовикам”, – написав він.

Повідомляється, що на перевалочних базах проведені обшуки, затримані автомобілі з товаром. І слідчі дії ще тривають.

Крім того зазначається, що операція була дуже ризикованою, бо в самому селищі активно ведуть себе ворожі диверсійно-розвідувальні групи, постійно працюють снайпери, а на виїзді знаходиться блок-пост бойовиків.

В операції було задіяно понад 100 чоловік – повернулися без втрат.

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *