Аласанія вважає, що “Євробачення-2017” може “втопити” Україну

 

Переможця відбору щодо проведення в Україні міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення” в 2017 році фактично визначатиме вище керівництво країни – президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомив генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“На мою думку, питання про те, яке місто прийматиме “Євробачення”, є політичним. Справа – між президентом Порошенком і прем’єр-міністром Гройсманом. Що відбувається, знають тільки ці дві особи”, – сказав він.

Аласанія додав, що на початок наступного тижня рішення про переможця конкурсу має бути оголошено.

“На початку наступного тижня я вже маю бути у Берліні, де зустрічатимуся зі спостережною радою конкурсу і повідомлю  їм рішення України. Поки що немає навіть натяку на переможця, і це дивно”, – зазаначив він.

Крім того, на думку Аласанія, “Євробачення” поставило виклики перед НТКУ, яка зараз на етапі перетворення в ПАТ “Національна громадська телерадіокомпанія України”, повідомляє прес-служба “Першого національного”.

“За ці два з половиною роки в нашому існуванні нічого не змінилося – ні бюджети, ні ставлення, ні закони. Деякі умови навіть погіршилися , оскільки на етапі переходу старі закони вже не працюють, а нові – ще не працюють. І ось таким чином все дивно відбувається”, – зазначив Аласанія.

Крім того, він вважає, що проведення “Євробачення-2017” може втопити Україну.

“Те, що Євробачення пройде в Україні, – це, з одного боку, натхнення, а з іншого – те, що може втопити”, – заявив Аласанія.

Читайте також:
У “битві” за право проведення “Євробачення-2017” лідирують два міста

Кабмін виділив на прийом “Євробачення” майже півмільярда гривень

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *