В Італії через землетрус ввели надзвичайний стан

 

Через масштабні руйнування та численні жертви землетрусу, що стався у ніч на середу, 24 серпня, в центральній частині Італії, італійський уряд запровадив надзвичайний стан. Про відповідне рішення уряду стало відомо в четвер, 25 серпня, після кризового засідання. На засіданні вирішили також виділити додатково 50 мільйонів євро допомоги постраждалим від стихійного лиха, інформує Deutsche Welle.

Кошти мають піти на швидке та небюрократичне надання допомоги тим, хто найбільше її потребує.

Кількість загиблих внаслідок землетрусу досягла щонайменше 250 осіб. 365 людей з пораненнями різного ступеня тяжкості доправили до лікарень. Водночас рятувальникам, які розбирають завали після стихійного лиха, вдалося звільнити з-під руїн будівель 215 людей. Але з вечора середи випадків порятунку потерпілих, що опинилися під завалами, не було.

Утім, багато хто з врятованих та поранених перебуває у вкрай важкому стані, тож лікарі змушені боротися за їхнє життя. Чимало людей провели ніч у наметах або в автомобілях. Активісти Червоного Хреста роздають їжу та питну воду тим, хто втратив внаслідок стихійного лиха все, що мав.

Досі невідомо, скільки людей вважати зниклими безвісти внаслідок лиха. У середу оцінки рятувальників в цьому плані коливалися від 50 до кількох сотень. У четвер оновлень інформації не було. Це почасти можна пояснити тим, що постраждалі гірські райони вважаються улюбленим місцем відпочивальників з великих міст, які рятуються тут від літньої спеки. Тож у сезон населення окремих поселень збільшується вдвічі, а іноді й втричі.

Читайте також:
Кількість жертв землетрусу в Італії сягає 250

Число жертв землетрусу в Італії може сягнути кількох сотень. Українці не постраждали

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *