Гройсман пригрозив всім причетним до зриву е-декларування та дав часу до 1 вересня

 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну  звинуватив Національне агентство з питань запобігання корупції через зрив запуску системи е-декларування та пригрозив голові Наталі Корчак.

“Я дав доручення, щоб Національне агентство провело державну перевірку, у мене є результати перевірки, які дають нам право повністю, уряду, притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника НАЗК. Але для мене це не самоціль, дати вам догану зараз, для мене самоціллю є запуск е-декларування. Я вас офіційно попереджаю, я зараз не буду вносити на розгляд це питання, винесення вам догани, але я вас попереджаю, ви будете винні в тому, що, не дай Бог, буде зірваний процес декларування, зірване наше міжнародне співробітництво, і найголовніше, підірвете довіру українського суспільства, це найголовніше, що ми маємо сьогодні”, – сказав прем’єр.

Водночас Гройсман заявив, що в разі незапуску е-декларування з 1 вересня всі буде звільнено.

“Сказано – повинно бути зроблено. Якщо першого вересня цього не буде зроблено, я нікого не хочу лякати, але звільнення – це просто мінімум того, що буде”, – сказав він.

Читайте також:
Хакери Геращенка “зламали” систему е-декларування

НАЗК обіцяє запустити повноцінну систему е-декларування з 1 вересня

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *