В Інституті ядерних досліджень затримали правопорушника з підробленим журналістським посвідченням

 

Нацгвардійці затримали на території Інституту ядерних досліджень громадянин, який проводив відеозйомку, мав при собі підроблене посвідчення журналіста одного з телеканалів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

 “Військовослужбовцями Національної гвардії України, що несуть службу з охорони Інституту ядерних досліджень НАНУ, було затримано громадянина Н., який проводив відеозйомку режимного об’єкту”, – сказано в повідомленні.

Правопорушника затримали.

“Затриманий викликав до себе увагу, коли проводив відеозйомку режимного об’єкту – контрольно-пропускний пункт та територію Інституту ядерних досліджень, – розповів Володимир Младенов. – Чоловік відверто плутався у свідченнях щодо свого місця роботи, а пред’явлене ним посвідчення журналіста при подальшій перевірці виявилось недійсним”.

Затриманий разом з вилученими речовими доказами переданий співробітникам поліції Голосіївського управління Національної поліції для подальшого з’ясування обставин події. Про інцидент повідомлено Службу безпеки України.

Читайте також:
Порошенко на ЧАЕС розповів, як Україна захищає атомні станції від можливих атак “гібридних” терористів

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *