Плотницький уперше після замаху з’явився на людях. У нього проблеми із зором

 

Ватажок терористичного угруповання “ЛНР” Ігор Плотницький у п’ятницю, 19 серпня, вперше після замаху з’явився перед камерами, взявши участь у нараді самопроголошеного “уряду” та в “міжнародному круглому столі” в Луганську.

Плотницький був у темних окулярах і подякував усім, хто висловив йому підтримку після замаху, а також лікарям, які його лікували.

Місцеві сепаратистські ЗМІ повідомляють, що “в круглому столі брали участь чиновники з луганської та донецької республік, член Ради Федерації Росії Андрій Соболєв, а також міжнародні громадські діячі з Фінляндії, Австрії та Італії, політологи і журналісти”.
За даними ЗМІ, однією з тем обговорення “круглого столу” стала взаємодія з “ДНР”, а також невизнаними Південною Осетією та Абхазією.

Раніше видання “Острів” повідомило, що Ігор Плотницький після замаху проходив лікування в одній з приватних клінік у Ростовській області Росії, і в нього серйозні проблеми із зором.

Як відомо, 6 серпня прогримів вибух біля машини Плотницького, він був госпіталізований, але наступного дня залишив лікарню в Луганську.

Читайте також:
“Теракт” проти Плотницького – імітація, яка не влаштовує ФСБ, – аналіз

Плотницький через аудіо повідомив, що живий і здоровий, а підривали його американці

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *