Проросійську блогерку Бердник не затримували, але обшукали й вилучили ноутбук

 

Поширена в ЗМІ й соцмережах інформація про нібито затримання чи арешт проросійської блогерки Мирослави Бердник не відповідає дійсності. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ, розміщеному на сторінці відомства у “Фейсбуці”.

“Інформація, розповсюджена деякими ЗМІ щодо нібито затримання блогера Мирослави Бердник, не відповідає дійсності”, — зазначили в СБУ.

Водночас у спецслужбі повідомили, що в межах відкритого кримінального провадження перевіряється причетність Бердник до розповсюдження зі свого блогу в “Живому журналі” матеріалів з ознаками закликів до насильницької зміни влади та повалення конституційного ладу.

“Уже встановлено, що ця деструктивна діяльність узгоджувалась з російськими кураторами, від яких Мирослава Бердник отримувала організаційну підтримку”, — ідеться в повідомленні.

“Під час обшуку її помешкання у Запоріжжі оперативники вилучили комп’ютерну техніку та носії інформації, які можуть мати доказове значення у розслідуванні. Слідство триває”, – додали в прес-центрі СБ України.

Бердник компКрім іншого, СБУ поширила фото робочого столу з ноутбуком Бердник, нашивкою “Вежливые люди” із силуатом російського солдата на тлі Криму та з брошурою з символікою російських державних установ, а також знімок із георгіївськими стрічками на шторі її кімнати.

Мирослава Олександрівна Бердник (нар. 11 жовтня 1958 року) — блогер, публіцист, ботанік за освітою.
Пише російською мовою. Активна прибічниця союзу України з Росією, опонентка Майдану.

В квітні 2010 року Бердник отримала від КПУ започатковану цією партією премію імені Ярослава Галана “за створення циклу публіцистичних статей та книги „Пешки в чужой игре“, в яких “викривається антинародна сутність українського буржуазного націоналізму”.Презентації творів Бердник відбувалися за підтримки КПУ, ГО “Антифашистський комітет України”, Россотрудничества.

Також Бердник співпрацює є російським Інститутом країн СНД.

Донька письменника-фантаста Олеся Бердника.

Читайте також:
Підозрюваних у вбивстві Бузини побили під час взяття зразків ДНК

Читайте також:
Соцмережі повідомляють про арешт проросійської блогерки Бердник

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *