Гройсман закликав атестувати систему е-декларування якнайшвидше і покарати винних у затримці

 

Усі рішення для повноцінного запуску системи електронного декларування мають бути прийняті у найкоротші терміни. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман у своєму коментарі щодо запуску системи е-декларування, повідомляє Урядовий портал.

“Отже, система електронного декларування сьогодні запрацювала, хоча, на жаль, поки тільки в тестовому режимі. Як стверджує НАЗК, програмне забезпечення має достатні програмні модулі для подання, зберігання та оприлюднення декларацій, як цього і вимагає законодавство, і може розпочинати працювати”, – констатував Гройсман.

“Щодо того, що забракло, щоб запустити систему в повноцінному вигляді. По-перше, усі необхідні рішення, щоб виправити цю ситуацію, мають бути прийняті і реалізовані в найкоротші терміни. І, по-друге, відповідно до мого доручення, Національне агентство України з питань державної служби зараз проводить службову перевірку щодо встановлення осіб, причетних до того, що система електронного декларування не запрацювала своєчасно. За її результатами будемо робити висновки”, – заявив глава уряду.

“І все одно система електронного декларування в Україні буде!” – додав він.

Читайте також:
В ЄС нагадали, що вимагають від України сертифікації системи е-декларування

Як відомо, в ніч на 15 серпня сайт Національного агентства із запобігання корупції відкрив доступ до інтерфейсу електронного декларування.
Водночас через відсутність атестату захисту інформації ці декларації не можна використовувати як доказ в суді. Відповідно, посадовців, що опублікують неправдиву інформацію про свої статки, неможливо буде притягнути до відповідальності.

Читайте також:
Головний винуватець зриву е-декларування – Турчинов,
Порошенко теж причетний, – ЗМІ

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *