“Марш рівності” в Одесі пройшов під захистом поліції, були спроби сутичок

 

В Одесі відбувся так званий “Марш рівності” прибічників ЛГБТ-спільноти, в якому взяло участь понад 50 осіб. Про це повідомив канал “112 Україна”.

Похід розпочався біля пам’ятника Дюку і закінчився біля Думської площі, безпосередньо біля мерії. Весь маршрут, згідно з картами Google, займає близько 5 хвилин пішого ходу.

По всьому периметру проведення акції чергує понад 300 правоохоронців.

Під час виступів учасників ЛГБТ-акції біля міськради до них намагалися прорватись невідомі люди.

 

“Правоохоронці затиснули біля стінки близько 15 осіб, які намагалися прорватися до колони і хотіли порушити порядок та висловити свої ідеї. Це радикально налаштовані молоді люди віком від 15 до 20 років… Правоохоронці ведуть з ними діалог і не пропускають до активістів”, – повідомив кореспондент “112”.

“Напередодні заходу були повідомлення про те, що будуть якісь провокації, і повідомлення про те, що мерія всіляко перешкоджатиме проведенню цього маршу в Одесі. Однак за інформацією активістів та організаторів, ця ситуація покращилась, мерія пішла назустріч”, – повідомив журналіст з Одеси.

 

У центрі міста було організовано належні заходи безпеки. 

Як повідомило видання “Думська.нет”, правоохоронці перекривали автобусами прохід по ділянці Приморського бульвару від Дюка до Думської площі. На місці працювали вибухотехніки.

Читайте також:
Суд в Одесі заборонив проведення Маршу рівності та патріотичних заходів

У Києві пройшов Марш рівності ЛГБТ. Поліція забезпечила порядок. ФОТО, ВІДЕО

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *