Керівника банку “Михайлівський” арештували на два місяці із заставою 138 млн. грн.

 

Суд у столиці заарештував голову правління банку “Михайлівський” на два місяці та призначив заставу в 137,8 млн. грн. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Києва.

“Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід колишньому голові правління ВАТ “Банк Михайлівський”, який підозрюється в розкраданні 870 млн. гривень банківських коштів та доведенні банку до неплатоспроможності. Суд визначив для затриманого службовця запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту з альтернативою внесення застави у розмірі 137,8 млн. грн.”, – сказано в повідомленні.

Як відомо, 13 серпня прокуратурою міста Києва було повідомлено про підозру колишньому голові правління у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 і ст. 218-1 КК України.

Також повідомлялося, що поліція проводить 25 обшуків удома і в автомобілях фігурантів справи щодо банку “Михайлівський”.

23 травня правління НБУ віднесло банк “Михайлівський” до категорії неплатоспроможних. У грудні 2015 року банк був визнаний проблемним через ризикову діяльність. У травні 2016-го Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в банк на один місяць.

Пізніше голова НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що керівникові банку “Михайлівський” Ігорю Дорошенку і власнику Віктору Поліщуку загрожує до п’яти років позбавлення волі.
Вона розповіла, що в банку намагалися незаконно збільшити обсяг гарантованих вкладів ФГВФО, а також переоформили 111 тисяч кредитів, виданих приватним особам, на свою компанію.

Читайте також:
ГПУ звинувачує посадовців “Приватбанку” в розкраданні 19 млрд. грн. У банку спростовують

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *