Суд в Одесі заборонив проведення Маршу рівності та патріотичних заходів

 

Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов міської ради і заборонив проведення Маршу рівності, а також запланованих патріотичних заходів запланованого на 13 серпня в Одесі. Про це сказано в повідомленні суду.

Таке рішення прийнято з огляду на високу вірогідність виникнення протистоянь та конфліктів, у ході яких можуть бути вчинені кримінальні правопорушення.

“Організатор патріотичних заходів, який планував проводити своє мирне зібрання одночасно з Маршем рівності, висловлював на адресу учасників ходи погрози. Про це свідчать його повідомлення у соціальних мережах. При цьому заявлений ним маршрут патріотичних заходів перетинався з маршрутом Маршу, організованого у межах фестивалю квір-культури “Одеса Прайд-2016″”, – сказано в повідомленні.

Крім того, проти проведення Маршу рівності висловлювались інші організації. Зокрема, ГО “Здорова сім’я – основа нації” надіслало на ім’я міського голови повідомлення, у якому зазначено: “ми залишаємо за собою право … здійснювати патрулювання і нейтралізацію будь-яких публічних проявів пропаганди [цінностей організаторів фестивалю]”.

Як зазначається,  суд прийняв рішення задовольнити позов міської ради та обмежити право на проведення мирних зібрань організаторам обох запланованих заходів в інтересах національної безпеки.

Читайте також:
У Києві пройшов Марш рівності ЛГБТ. Поліція забезпечила порядок. ФОТО, ВІДЕО

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *