Міносвіти України закупило в країни-агресора автобусів на 78 млн.

Міністерство освіти України закупило в Росії 65 автобусів ПАЗ, які збирається використовувати як шкільні автобуси. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

За документами, автобуси нібито зроблені в Харкові, але журналістам вдалося встановити, що транспортні засоби насправді вироблені в Російській Федерації на ТОВ “Павловський автобус” у місті Павлово, Нижньогородська область.

Як зазначається, автобуси ввозять з Росії готовими на 95%. В Україні їм замінюють сидіння, прикріплюють ремені безпеки, встановлюють сигнальні маячки та кріплять новий логотип.

Замість російського ПАЗа виходить нібито українська марка “ПАЗ-Мрія”.

Вартість кожного ПАЗа – понад 1 млн грн. При цьому на придбання російських автобусів Україна вже витратила 78 мільйонів гривень.

Відомо, що ТОВ “Павловський автобус” виготовляє також виготовляє військову техніку для країни-агресора.

У Міністерстві освіти й науки України на закиди відповіли, що законодавство не забороняє придбання російського транспорту.

“Законодавство дає однакові права резидентам і нерезидентам. Тому треба вносити або зміни або… Єдине, що міністерство може зробити – ми рекомендуємо надавати перевагу вітчизняним виробникам”, – зазначила керівник відділу інституту модернізації змісту освіту у МОН Галина Наконечна.

Журналісти зазначають, що за адресою в Харкові, де за документами нібито виробляють автобуси, насправді немає виробничих площ, а розташовано лише старий закритий кінотеатр.

Читайте також:
Україна продовжує купувати російське вугілля

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *