“Теракт” проти Плотницького – імітація, яка не влаштовує ФСБ, – аналіз

 

Дмитро Снєгірьов
громадський діяч, співголова громадської ініціативи “Права cправа”

Поле битви – Луганськ. Чому Плотницький потрапив під жорна ФСБ і ГРУ (FB)

6 серпня в Луганську на перехресті вулиць Карпінського і Ватутіна стався замах на главу самопроголошеної «ЛНР» Ігоря Плотницького. За повідомленнями з місця подій, двох осіб, які супроводжували Плотницького у машині, госпіталізовано до місцевої обласної лікарні, а саму лікарню охороняють автоматники.

Коментуючи замах на Плотницького в ефірі телеканалу «112 Україна» я повідомив, що за інформацією місцевих джерел ГІ «Права справа» вибух машини глави «ЛНР» Ігоря Плотницького стався не о 8:30, як про це повідомили у ЗМІ, а о 7:53. Окремо підкреслив, що недостовірною виявилася інформація і про місце вибуху. Вибух стався не біля будинку Плотницького, а по маршруту його пересування.

Колишній депутат ВРУ Олег Царьов заявив, що вибухівка була безпосередньо закладена в автомобіль. Це теж не відповідає дійсності, тому що мав місце спрямований вибух, в результаті якого пошкоджено автомобіль і поранені охоронці Плотницького. Інформація про загибель охоронців Плотницького так само не відповідає дійсності.

Читайте також:
Версії замаху на Плотницького: “свої”, сусіди з “ДНР”, Росія… В ЗСУ кажуть, що не причетні

О 12:40 самопроголошений голова «Ради міністрів» так званої «ЛНР» С.Козлов підтвердить інформацію ГІ «Права Справа» про стан здоров’я Плотницького і час вибуху – 7:55

«Сьогодні о 07:55 було скоєно замах на голову ЛНР. Факти на місці події говорять про те, що це терористичний акт. Для розслідування події створена робоча група, в яку входять всі силові відомства республіки», – заявив він.

Крім того, Козлов заявив, що на даний момент стан здоров’я Ігоря Плотницького стабільний, загрози життю немає.

Втім, основною версією розвитку подій стає заява екс-депутата від П