Порошенко схвалив закон, який передбачає поліпшення соціального захисту родин учасників АТО

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон № 1462-VІІІ “Про внесення змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції”, прийнятий Верховною Радою України 14 липня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба президента.

Закон спрямований на поліпшення соціального захисту родин учасників антитерористичної операції і передбачає виключення із середньомісячного доходу сім’ї на час проведення антитерористичної операції грошового забезпечення військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в АТО.

Законом вносяться зміни до статей 1 та 4 Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям”. Відповідно до документа, до сукупного доходу сім’ї не враховується грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового й начальницького складу, які беруть безпосередню участь в АТО на час її проведення.

Крім того, при поданні заяви про надання державної соціальної допомоги військовим, які воюють в АТО, не потрібно буде вказувати в декларації своє грошове забезпечення.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування

Читайте також:
Президент підписав закон щодо додаткових гарантій працевлаштування учасників АТО

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *