В Одесі  відкрили вербувальний центр ВМС

 

В Одесі 1 серпня відкрили вербувальний центр Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Про це йдеться в повідомленні ВМС у “Фейсбуці“.

Зазначається, що основною метою є підвищення темпів комплектування кораблів та військових частин національного флоту військовослужбовцями військової служби за контрактом.

“Сьогодні ми робимо важливий крок на шляху створення професійних Військово-Морських Сил Збройних Сил України, – зазначив перший заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов. – Вербувальні центри українських ВМС допомагатимуть кандидатам з’ясувати переваги служби на флоті, обрати місце для проходження служби та супроводжуватимуть їх безпосередньо до укладання контракту”, – додав представник Командування ВМС ЗС України.

Таким чином, від сьогодні усі громадяни, які бажають пов’язати своє життя з вітчизняним військовим флотом, запрошуються до вербувального центру Військово-Морських Сил, який розташовується у бюро перепусток штабу Командування ВМС ЗС України за адресою: вул. Маріїнська, 4 (кут вул. Пироговської).

Читайте також:
В Міноборони анонсували кардинальне оновлення та відродження ВМС

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *