Нацрада заборонила трансляцію телеканалу “Ностальгія”

 

Телеканал “Ностальгія” вилучено із переліку іноземних програм, які відповідають законодавству України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацради з телебачення.

“Рішенням Національної ради від 28 липня російський телеканал “Ностальгія” вилучено із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що підставами для цього стали зафіксовані моніторингами регуляторного органу порушення вітчизняного законодавства, зокрема частини сьомої статті 6 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, оскільки в рекламно-розважальній передачі “Философия судьбы”, де беруть участь екстрасенси, парапсихологи і гадалки, надаються платні послуги телеглядачам і під час трансляції передачі немає логотипу “Ностальгії”.

Крім того, згідно з повідомленням, виявлено ознаки порушення частини першої статті 4 Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, оскільки ефір телеканалу оформлено символікою Радянського Союзу, логотип містить зображення серпа і молота, а заставки – зображення прапора СРСР і червону зірку тощо.

Рішення про вилучення телеканалу з Переліку іноземних програм набуває чинності після його оприлюднення.

Читайте також:
Контент СТБ шкодить неповнолітнім. Телеканалу оголошено попередження

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *