Прикордонники постраждали від застосування росіянами забороненої лазерної зброї

 

Співробітники Держприкордонслужби, які несуть службу в районі проведення АТО, ймовірно, зафіксували ознаки використання російсько-терористичними військами забороненої лазерної зброї спеціального призначення.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

У ході несення служби на контрольному посту “Мар’їнка” троє військовослужбовців Краматорського прикордонного загону, які вели спостереження за прилеглою територією із застосуванням оптичних приладів, отримали ураження органів зору, а саме – опіки сітківки ока різного ступеня тяжкості.

“Характер опіків і попередній медичний діагноз дозволяють зробити висновок про ймовірне застосування противником випромінювачів світла великої потужності, джерелом якого можуть бути так звані засліплювальні лазери. Зараз військовослужбовців госпіталізовано в Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби для спеціалізованого лікування”, – сказано в повідомленні ДПСУ.

Також повідомляється, що інформація про можливе використання російсько-терористичними військами лазерної зброї доведена до ЗС України і представників міжнародних та правозахисних організацій.

Читайте також:
День прикордонника: з травня працівникам ДПСУ підвищать зарплати до рівня ЗСУ

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *