Прокуратура завершила досудове розслідування у справі розкрадання коштів банку “Хрещатик”

 

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 16 службових осіб Київського регіонального відділення ПАТ “КБ “Хрещатик”, причетних до злочинної схеми розкрадання грошових коштів банку.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва встановлено, що службові особи банку, діючи у складі організованої злочинної групи, протягом лютого 2010 – березня 2014 року шляхом підробки депозитних договорів та документів на видачу готівки заволоділи грошовими коштами 54 вкладників на загальну суму понад 81 млн. грн.

За результатами розслідування колишнім керівникам і посадовим особам регіонального відділення банку (всього 16 особам) повідомлено про підозру у вчиненні в складі організованої групи кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 366 КК України.

У рамках розслідування, для відшкодування завданих збитків на майно обвинувачених (квартири, будинки, земельні ділянки) накладено арешт.

Слідство за цим кримінальним провадженням завершено, матеріали відкриті для ознайомлення підозрюваним та їхнім захисникам, повідомили в прокуратурі.

Читайте також:
Двом затриманим екс-управлінцям Нацбанку призначили арешт із чималою заставою

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *