Кличко вручив документи на землю в Биківні майже 90 родинам загиблих в АТО киян

Київський міський голова Віталій Кличко під час відкриття засідання Київради вручив документи на земельні ділянки в селищі Биківня 84 родинам киян, які загинули на Сході України під час антитерористичної операції.
Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“Мені особливо приємно повідомити, що сьогодні ми, нарешті, виконуємо своє рішення, яке ухвалили давно і над реалізацією якого працювали. Ми вручаємо родинам загиблих патріотів, бійців АТО – киян, документи на земельні ділянки. Усього у нашому списку 90 сімей. Сьогодні ми видаємо документи 84. Іще шість родин поки вирішують сімейні питання щодо отримання ділянки, і їм ми теж обов’язково вручимо документи”, – зазначив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що столична влада та громада селища пройшли процедуру відведення з дотриманням усіх норм – розробки детального плану території, консультацій з громадськістю, розробки проектів землеустрою.

При цьому, зауважив міський голова, погоджувальна комісія також напрацювала рішення, що на виділеній території не буде багатоповерхового будівництва. Натомість планується будівництво амбулаторії сімейного лікаря, бібліотеки, центрів дитячої творчості та дозвілля, центру дозвілля учасників АТО, будуть два нових та один оновлений дитсадок, добудова школи №23.

“Спільно з громадою з проекту вилучено скандальні земельні відводи Черновецького і перевіркою їх законності за моїм звернення займається сьогодні столична прокуратура. Вибачте, що вам довелося чекати так довго! Та, повірте, тепер ніхто не має підстав сказати вам, що там є якісь питання з цією землею!” – звернувся до членів родин Кличко.

“Наше ключове завдання – не забувати про тих героїв, які віддали найцінніше – життя, щоб Україна була незалежною і вільною державою. Ми всі в боргу перед цими людьми”, – наголосив мер.

Читайте також:
Лише на Тернопільщині учасникам АТО дали більш як 1,5 тисячі земельних ділянок

Селяни на Миколаївщині заблокували трасу, вимагаючи повернути їм землі,
виділені учасникам АТО

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *