Сакварелідзе створює нову політичну партію

 

Екс-заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе анонсував створення нової політичної сили. Про це він написав у “Фейсбуці“.

За його словами, нова політсила ставить за мету “захист державного суверенітету та відновлення територіальної цілісності України, знищення олігархічно-клептократичноі системи, створення сильної держави, заснованої на справедливості, взаємній повазі та довірі, об’єднання українського суспільства навколо абсолютного несприйняття корупції, розбудову в Україні суспільства відкритого доступу”.

Сакварелідзе повідомив, що етап попередніх консультацій завершено і зараз створюються команди в регіонах.

Зокрема, в партію планують увійти: Віталій Касько, Віктор Чумак, Володимир Федорін, Денис Бродський та інші.

Як повідомляє “Українська правда“, він не підтвердив і не спростував, що в партію ввійде губернатор Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

Також Сакварелідзе повідомив, що платформа “Рух за очищення” свою справу вже завершила.

“Рух за очищення” свою справу зробив. Змінено прем’єр-міністра, міняється генпрокурор. Тобто рух свою справу вже завершив. Поки більше нічого говорити не можу”, – сказав Сакварелідзе.

Раніше одеський губернатор неодноразово заявляв, що створений ним “Рух за очищення” не буде перетворюватися на політичну партію, однак чутки про це періодично продовжують курсувати.

Читайте також
“Партія Саакашвілі”: пауза після проміжної поразки

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *