Під петицією про переголосування щодо Brexit підписалися вже понад 2 млн. (!) британців

 

Під петицією на сайті британського парламенту з вимогою провести повторний референдум щодо членства Великої Британії в Євросоюзі підписалися вже понад два мільйони осіб.

Станом на 20:41 за київським часом петицію підтримали 2 045 055 британських громадян.

petition Brexit

Як можна побачити з динаміки оновлення даних, ввечері 25 червня за годину додається понад 100 тисяч підписів.

При цьому карта на сайті показує, що в деяких графствах (найбільше – у Великому Лондоні) число підписантів перевищує 10 тисяч.

“Ми, що нижче підписалися, закликаємо уряд Її Величності запровадити правило, яке передбачає: якщо за те, щоб залишитися, або за те, щоб вийти, проголосують менше 60%  при явці менше 75%, має бути призначений ще один референдум”, – ідеться у тексті петиції.

За британськими правилами, аби звернення розглянув уряд країни, потрібно зібрати 10 тис. підписів, для розгляду в парламенті слід зібрати 100 тис. підписів.
Водночас жодна кількість підписів під петицією не змушує владні установи ухвалювати рішення, пропоноване підписантами.

Нагадаємо, на референдумі щодо членства Великої Британії в ЄС 23 червня за вихід проголосували 51,9% виборців, або 17,410 млн. осіб; за те, щоб залишитися у складі Єврросоюзу – 48,1% (16,141 млн.).

Явка виборців склала 71,8%,. Це – найвища явка на голосуванні в Об’єднаному Королівстві з 1992 року.

Читайте також:
Глави МЗС держав-засновниць ЄС хочуть швидше випхати Британію з Євросоюзу

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.