Суд зобов’язав ГПУ розслідувати офшори, пов’язані з Порошенком. ДОКУМЕНТ

 

Печерський райсуд Києва прийняв рішення зобов’язати Генеральну прокуратуру України зареєструвати заяву та внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення екс-глави СБУ Валентина Наливайченка щодо офшорної компанії Intraco, щодо причетності депутатів БПП до цієї компанії. Про це Наливайченко повідомив у “Фейсбуці“.

“Попри бездіяльність і зволікання української Феміди, нам з командою вдалося домогтися рішення суду, який зобов’язав Генеральну прокуратуру розпочати розслідування причетності високопоставлених представників влади до бізнес-діяльності, зокрема використання ними для цього офшорів”, – зазначив він.

Як повідомив Наливайченко, майже рік  ГПУ уникала законних дій щодо перевірки представлених їй фактів, не вносячи даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

Тепер, згідно з прийнятим судом рішенням, ГПУ зобов’язана зареєструвати заяву Наливайченка  і внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення.

“Це вже поступ, враховуючи, що ще у серпні (!) минулого року я вимагав від Генеральної прокуратури розпочати розслідування причетності депутатів від БПП до діяльності зареєстрованої на Британських Віргінських островах офшорної компанії INTRACO Management Ltd. Результатів розслідування громадськість, на жаль, так і не дізналася, бо його не було!”, – написав він.

Наливайченко повідомив, що на додаток до своїх звернень від 26 серпня 2015 року  16 травня цього року додатково передав до Національного Антикорупційного Бюро, Генеральної прокуратури і парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції нові заяви про вчинення кримінального правопорушення, вимагаючи розслідувати діяльність ще двох пов’язаних з ‪ ‎Intraco офшорів: ‪‎Kitromi Limited i ‪Vincenz Limited!

“І ось, ми маємо на руках рішення суду, а перед Генпрокуратурою стоїть серйозний виклик і випробування: розслідувати і притягнути до відповідальності владних корупціонерів, або спустити все на гальмах”, – підсумував він.

 

2

3

4

Читайте також:
Хто в парламенті не голосував за “офшорну” слідчу комісію

Більшість українців – за відставку Порошенка через офшори, – КМІС

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *