Гройсман під час першого візиту до США визнав, що корупція забирає в України майбутнє

 

На початку свого першого візиту до США в якості прем’єр-міністра Володимир Гройсман сконцентрував увагу на боротьбі з корупцією в Україні та ситуації на Донбасі.

У середу, 15 червня, глава Кабміну провів зустріч зі спікером Конгресу США Полом Раяном.

Володимир Гройсман підкреслив налаштованість уряду України на проведення рішучих  змін та окреслив основні завдання порядку денного реформ.

За його словами, одним із найголовніших напрямків роботи уряду є посилення боротьби з корупцією. “Корупція забирає у нашої країни майбутнє”, – цитує Гройсмана Урядовий портал.

Очільник Кабінету Міністрів розповів, що уряд докладає зусиль для забезпечення початку роботи Національного агентства з питань запобігання корупції. Незабаром буде введене в дію електронне декларування державних службовців. “Це дає можливість робити абсолютно прозорою і публічною кожну людину, яка працює сьогодні у владі”, – зазначив Гройсман.

Крім того, уряд прийняв низку рішень, які дозволять побороти корупцію у різних сферах, зокрема щодо запровадження єдиної ринкової ціни на газ, початку публічної приватизації державних підприємств та реформи державної служби, що також сприятиме подоланню інституційної слабкості.

Серед пріоритетів роботи уряду – забезпечення макроекономічної стабільності та продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом, додав прем’єр.

Володимир Гройсман нагадав, що нещодавно Верховна Рада ухвалила зміни до Конституції в частині правосуддя, і це дозволить розпочати судову реформу в Україні та перезавантажити судову систему.

Голова уряду поінформував представників Конгресу США про ситуацію на Донбасі. Гройсман наголосив, що Україна віддана виконанню Мінських домовленостей та закликав не забувати про окупацію Криму, який “перетворився на військову базу Росії”.

Сторони також обговорили питання збереження санкцій відносно Російської Федерації.

Володимир Гройсман позитивно оцінив підготовку українських Збройних Сил американськими інструкторами і наголосив на можливості її подальшого продовження.

Голова Кабміну також зазначив, що Україна потребує ефективного оборонного озброєння. “Навчання, підготовка, озброєння, модернізація – це те, чого сьогодні потребує українське військо”, – зауважив він.

Крім того, за повідомленням Урядового порталу, у перший день візиту Гройсман обговорив ситуацію в Україні з лідером Республіканської більшості в Палаті представників Конгресу США Кевіном Маккарті. Також прем’єр зустрівся з Ернестом Монізом, відзначивши, що Україна працює над досягненням енергетичної ефективності та незалежності України, Крім того, глава КМ зустрівся із керівниками організацій української громади у США.

Читайте також:
Вибори у США: Клінтон збільшила рейтингову перевагу над Трампом

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. unknown

    16/06/2016 11:12 at 11:12

    рабрика е..у и плачу

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *