Гліщинська, на яку обміняли Афанасьєва і Солошенка, працювала помічником нардепа від БЮТ і ПР

 

Українка Олена Гліщинська, яку обміняли на українських політв’язнів Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка, була помічницею депутата з групи “Відродження” Віталія Барвіненка. Про це повідомив депутат Ради Сергій Лещенко у “Фейсбуці“.

“Звинувачена в сепаратизмі організатор так званої “Народної ради Бессарабії” Олена Гліщинська, яку вислали до Росії, обмінявши на Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка, виявилася… помічником депутата Віталія Барвіненка (група “Відродження”) у двох скликаннях“, – написав Лещенко.

Зазначається, що Гліщинська працювала помічницею депутата у Верховній Раді 6-го  скликання на громадських засадах, а у парламенті 7-го скликання (при владі “Регіонів”) – на платній основі.

Віталій Барвіненко походить з Овідіопольського району Одеської області.
До Ради в 2007 році він пройшов як списочник Блоку Тимошенко. У 2012 році – обрався по мажоритарці від округу №141 як член Партії регіонів (після перемоги Майдану перейшов з ПР до групи “Економічний розвиток”). У 2014-му став депутатом знову від того ж округу №141 на Одещині (місто Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський, Татарбунарський райони, частина Кілійського району) як позапартійний, згодом увійшов до групи “Відродження”, що контролюється Ігорем Коломойським.

13412900_1080607002009967_4152629301816932666_n

Читайте також:
Солошенко і Афанасьєв повернулись в Україну. ВІДЕО

З Гостомеля вилетів літак з українцями, на яких обміняли Афанасьєва і Солошенка

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *