Генпрокурор Луценко просить покарати суддів, які дали Іванющенку свободу пересування

 

Генеральний прокурор Юрій Луценко подав до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України заяви щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності двох суддів Печерського районного суду м. Києва, якими допущено неналежну процесуальну поведінку під час розгляду клопотань слідчого про надання дозволу на затримання підозрюваного Юрія Іванющенка.
Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

За даними ГПУ, подання зроблено за матеріалами управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління спеціальних розслідувань.

“Так, слідчими суддями у порушення положень кримінального процесуального законодавства України майже два місяці не приймались рішення за клопотаннями слідчого про надання дозволу на затримання підозрюваного, які підлягають негайному розгляду”, – зазначає управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури.

Безпідставне затягування розгляду клопотань суддями Печерського райсуду мало наслідком неотримання вчасно дозволу на затримання підозрюваного Іванющенка і припинення його міжнародного розшуку.

Це, констатують у ГПУ, “унеможливлює затримання та арешт розшукуваної особи з наступною її екстрадицією”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через бездіяльність судів та за сприяння наближених до президента осіб найближчий соратник Януковича Іванющенко був знятий з розшуку Інтерполу та отримав можливість поїхати з Росії до Монако, де він має елітну нерухомість.

Читайте також:
ГПУ похвалилася, що через суд поновила кримінальне провадження щодо Іванющенка

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *